Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KTI KGS-510F-SXLC ( KGS-510F-SXLC ) Switch Bekijk shops

KTI KGS-510F-SXLC ( KGS-510F-SXLC ) Switch

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
20.468 shoppers lezen jaarlijks reviews over hubs & switches op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnKTI
MerkKTI Networks
SKUKGS-510F-SXLC
Algemene kenmerken
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.1Q ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.1p ▪ IEEE 802.3x
Poorten5 x 10/100/1000 + 1 x 1000Base-SX
Type apparaatSwitch - 6 poorten - Beheerd
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ trunking ▪ VLAN-ondersteuning ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ gespiegelde poorten ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ firmware die kan worden opgewaardeerd ▪ Weighted Fair Queuing (WFQ) ▪ Quality of Service (QoS)
Netwerk
MAC-adrestabelgrootte8K invoergegevens
Maximale overdrachtsafstand500 m
Protocol voor beheer op afstandSNMP ▪ Telnet ▪ HTTP
StatuslampjesTransmissiesnelheid van poort ▪ voeding ▪ link/activiteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90% (niet condenserend)
Max. gebruikstemperatuur40 C
Max. opslagtemperatuur85 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Min. opslagtemperatuur-20 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)3.6 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen5 x 1000Base-T - RJ-45
1 x 1000Base-SX - LC multi-mode
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd ▪ CISPR 22 Klasse A
Afmetingen & gewicht
Breedte14,4 cm
Diepte10,5 cm
Hoogte2,6 cm