Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KTI KC-300D-T ( KC-300D-T ) Bekijk shops

KTI KC-300D-T ( KC-300D-T )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
5.884 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnKTI
MerkKTI Networks
SKUKC-300D-T
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesTransmissiesnelheid van poort ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding ▪ link/activiteit
VoorzieningenAutomatische onderhandeling ▪ VLAN-ondersteuning ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ opslaan en verder ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur50 C
Min. gebruikstemperatuur-5 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)2 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ CISPR 22 Class B
MontagekitOptioneel
Afmetingen & gewicht
Breedte10,8 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,3 cm
Massa210 g
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten