Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KTI KCD-300-C ( KCD-300-C ) Bekijk shops

KTI KCD-300-C ( KCD-300-C )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.570 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnKTI
MerkKTI Networks
SKUKCD-300-C
Algemene kenmerken
ModelMonteerbaar op DIN-rails
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselMonteerbaar op DIN-rails
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.1Q ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesTransmissiesnelheid van poort ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding ▪ link/activiteit
VoorzieningenAutomatische onderhandeling ▪ VLAN-ondersteuning ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ opslaan en verder ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur-10 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)2.6 Watt
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ CISPR 22 Class B ▪ EN 60950 ▪ EN 61000-3-2 ▪ IEC 61000-4-11 ▪ IEC 61000-4-2 ▪ IEC 61000-4-3 ▪ IEC 61000-4-4 ▪ IEC 61000-4-5 ▪ IEC 61000-4-6 ▪ IEC 61000-4-8 ▪ IEC 60950 ▪ EN 61000-3-3 ▪ EN55024 ▪ EN55022 Class B ▪ FCC Part 15 B ▪ EMC
Afmetingen & gewicht
Breedte2,8 cm
Diepte8,2 cm
Hoogte9,5 cm
Massa250 g