Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT MC103LH ( AT-MC103LH-60 ) Bekijk shops

Allied Telesis AT MC103LH ( AT-MC103LH-60 )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Redable.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: onbekend Redable.nl 142,78 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.563 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035192635
MerkAllied Telesis
SKUAT-MC103LH-60
Algemene kenmerken
Kleur (o.m.)Wit
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand40 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
StatuslampjesVoeding ▪ koppeling OK ▪ testmodus ▪ ontvangen
VoorzieningenMissingLink
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)6 Watt
Vereiste netspanning120/230 V wisselstroom ( 50/60 Hz )
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd ▪ TUV ▪ cUL
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang - binnen leveren
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang - binnen leveren
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa294 g