Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK MC110CS ( MC110CS ) Bekijk shops

TP-LINK MC110CS ( MC110CS )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 50 Populair product
Repeaters top 50 Deze top 50 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 233 reviews »
Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
34,99 Bij je thuis voor 41,98
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Artencraft.be
"Onbekend" 14 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
38,50 Bij je thuis voor 43,45
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl

Prijzen voor TP-LINK MC110CS ( MC110CS )Te koop bij 4 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Bij je thuis voor 41,98 Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis Artencraft.be 34,99 Bij je thuis voor 41,98

"onbekend" Webshop Keurmerk Bij je thuis voor 43,45 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis Wohi.nl 38,50 Bij je thuis voor 43,45

"onbekend" Bij je thuis voor 40,90 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 36,95 Bij je thuis voor 40,90

"onbekend" Bij je thuis voor 49,90 Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 44,95 Bij je thuis voor 49,90

Expert reviews
Consumenten reviews
6.616 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030407
MerkTP-Link
SKUMC110CS
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand20 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ contactstatus ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm