Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK MC100CM ( MC100CM ) Bekijk shops

TP-LINK MC100CM ( MC100CM )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 50 Populair product
Repeaters top 50 Deze top 50 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 67 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
35,99 Bij je thuis voor 40,94
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
39,01 Bij je thuis voor 44,-
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
45,90 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor TP-LINK MC100CM ( MC100CM )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter  -  Bij je thuis voor 40,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 35,99
"Prima shop" TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter  -  Bij je thuis voor 44,- Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 39,01
"Aardige shop" TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 45,90
Expert reviews
Consumenten reviews
4.975 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030391
MerkTP-Link
SKUMC100CM
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ contactstatus ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten