Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

TP-LINK MC100CM ( MC100CM )


-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards.
-Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port.
-Extends fiber distance up to 2km The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC100CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC100CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required)or with TP-LINK’s 19’’ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC100CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 2 kilometers. Poorten & interfaces Verbindingstechnologie Bedraad Performance Golflengte 1310 nm Maximaal bereik 2000m Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0
-40 °C Temperatuur bij opslag -40
-70 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10
-90 procent Luchtvochtigheid bij opslag 5
-90 procent Certificaten Certificering FCC, CE Overige specificaties Bekabelingstechnologie UTP 3, 4, 5e, 5 Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Full duplex Ja Aansluitingen 1x 100M SC 1x 100M RJ45
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 40 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
37,99
Bij je thuis voor 43,94
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Klasse shop" 5 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
38,95
Bij je thuis voor 45,90
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
50,66
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl

Prijzen voor TP-LINK MC100CM ( MC100CM ) 4 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 43,94
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
37,99
"Klasse shop"
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 45,90
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
38,95
"Prima shop"
RJ45 to multi-mode SC fiber Converter  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
50,66
"Klasse shop"
TP-Link RJ45 to multi-mode SC fiber Converter  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 52,-
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
51,-
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn TP-Link
EAN 6935364030391
Merk TP-Link
SKU MC100CM
Algemene kenmerken
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Model Extern
Type bijvoegsel Extern
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 100 Mbps
Bekabelingstype 10Base-T | 100Base-FX | 100Base-TX
Conformiteitsnormen FCC
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10Mb LAN | 100Mb LAN
Statuslampjes Contactstatus | duplex-modus van poort | voeding | link/activiteit
Voorzieningen Datatransport | automatische onderhandeling | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | half duplex modus | volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Stroom
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female|1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode
Diversen
Conformiteitsnormen FCC
Afmetingen & gewicht
Breedte 9,5 cm
Diepte 7,3 cm
Hoogte 2,7 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.