Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter

57,95
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Directsale.nl:Klantbeoordeling Directsale: (594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
  • Merk:TP-Link
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1.25 Gbps
Toon alle productinformatieVerberg productinformatie
Product omschrijving-
Megamobile.be zegt:Megamobile zegt:Tl-sm321a - 1000base-bx wdm bi-directional sfp module spotlight: - wdm bi-directional sfp module - supports wdm bi-directional technology, using a single strand of fiber, cost saving tp-link´s tl-sm321a adopts the latest standard 1000base-bx, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direc tion. you can extend the network distance up to 10km with tp-link´s routers, switches, media converters to provide high speed and stability. - supports wdm bi-directional technology, using a single strand of fiber - tx: 1550nm / rx: 1310nm - internal +3.3v power supply - in pairs with tl-sm321b - plug-and-play - suitable: mc220l, tl-r4199g/4299g, tl-sg3109, tl-sl3428/3452, tl-sg2109web/2216web/2224web,tl-sl2210web/2218web/2428web/2452web, tl-sl1351 and the other equivalent devices tp-link 1000base-bx wdm sfp module . verbindingstechnologie: bedraad, hostinterface: ethernet. overdrachtssnelheid (max): 1250 mbit/s. maximale afstand: 10000m. ondersteunde netwerkprotocollen: csma/cd, tcp/ip. certificering: fcc, ce technische specificaties: poorten & interfaces verbindingstechnologie bedraad hostinterface ethernet bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 1250 mbit/s netwerk maximale afstand 10000 m protocollen ondersteunde netwerkprotocollen csma/cd, tcp/ip prestatie plug and play ja certificaten certificering fcc, ce eisen aan de omgeving temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °c temperatuur bij opslag -40 - 80 °c relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Multimediabay.nl zegt:Multimediabay zegt:TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-BX
Max. overdrachtsafstand10 km
ModelInsteekmodule
Optische golflengte1550 (TX) / 1310 (RX) nm
ProductlijnTP-Link
MerkTP-Link
EAN6935364030513
SKUTL-SM321A
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
ConformiteitsnormenPlug and Play | FCC
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-BX - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play | FCC

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden: Hubs & switches

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.