Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter Bekijk shops

TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter

TP-LINK MC111CS - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm RJ45 to single-mode SC fiber Converter
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
44,48
Bij je thuis voor 49,47
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Prima shop" 48 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
45,99
Bij je thuis voor 51,94
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl

Prijzen voor TP-Link 10/100Mbps WDM Media ConverterTe koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" RJ45 to single-mode SC fiber Converter  -  Bij je thuis voor 49,47 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 44,48
TP-Link MC111CS WDM Media Converter RJ45 SC SM  -  Bij je thuis voor 54,31 Levertijd: 2 - 3 werkdagen 50,32
"Prima shop" TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter  -  Bij je thuis voor 51,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 45,99
Expert reviews
Consumenten reviews
2.324 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030414
MerkTP-Link
SKUMC111CS
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand20 km
Optische golflengte1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Protocol voor gegevenskoppeling10Mb LAN ▪ 100Mb LAN
StatuslampjesContactstatus ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding ▪ link/activiteit
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™