Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK MC220L ( MC220L ) Bekijk shops

TP-LINK MC220L ( MC220L )

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802 3ab 1000Base-T en IEEE802 3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werkt op 850nm voor zowel de zendende als de ontvangende data, wanneer hij Multi-modus glasvezel heeft en op 1310nm voor zowel zendende als ontvangende data wanneer hij de enkele modus heeft Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig) of met het 19"" systeem frame van TP-LINK, Auto MDI/MDI-X voor TX poort, en front paneel status LEDs. De MC220L zal zenden op verlengde glasvezel optische afstanden met gebruik van multi-modus glasvezel tot 550 m en tot 10 km bij gebruik van enkele modus glasvezel Werkt met 1000Mbps in Full Duplex voor zowel TX-poort als FX-poortOndersteunt Auto MID/MID-X voor TX-poortMet switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poortFX-poort ondersteunt hot-swappableVergroot de vezeloptische afstand tot 0,55 km voor meergolvige glasvezel en 10 km voor enkelgolvige glasvezelGoed zichtbare leds geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitorenExterne voeding. Type (Telefoon) Snoerloze verlengingshandset. Handsfree functie JA. Merk Gigaset. Ga naar Staples.nl
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 59 reviews »
Levertijd: 1 werkdag
41,13
Bij je thuis voor 43,54
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Staples.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
36,95
Bij je thuis voor 41,94
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Matige shop" 4 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
42,-
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor TP-LINK MC220L ( MC220L )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" TP-Link MC220L - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet  -  Bij je thuis voor 43,54 Levertijd: 1 werkdag 41,13
"Prima shop" MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules switchingpower adapter chassis mountable  -  Bij je thuis voor 41,94 Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis 36,95
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 42,-
Expert reviews
Consumenten reviews
2.111 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030476
MerkTP-Link
SKUMC220L
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-SX ▪ 1000Base-LH
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte850 nm / 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
VoorzieningenDatatransport ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
Uitbreidingsslot(s)1 (totaal) / 1 (vrij) x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: TL-MC1400
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™