Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK MC220L ( MC220L ) Bekijk shops

TP-LINK MC220L ( MC220L )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 100 Populair product
Repeaters top 100 Deze top 100 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 434 reviews »
Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis
29,90 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op 4Launch.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 18:30 uur besteld, volgende dag in huis
31,25 Bij je thuis voor 36,24
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
37,75 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor TP-LINK MC220L ( MC220L )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" TP-Link Mediaconverter MC220L 1Gbit, SFP  -  Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis 29,90
"Prima shop" TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter  -  Bij je thuis voor 36,24 Op werkdagen voor 18:30 uur besteld, volgende dag in huis 31,25
"Aardige shop" TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 37,75
Expert reviews
Consumenten reviews
5.013 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030476
MerkTP-Link
SKUMC220L
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-SX ▪ 1000Base-LH
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte850 nm / 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenDatatransport ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
Uitbreidingsslot(s)1 (totaal) / 1 (vrij) x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: TL-MC1400
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten