Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter

38,95
Verzendkosten: 6,95
-
+
  • Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Directsale.nl:Klantbeoordeling Directsale: (594)
TP-LINK 10/100Mbps WDM, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent
  • Type apparaat:Glasvezel mediaconverter
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:100 Mbps
Toon alle productinformatieVerberg productinformatie
Product omschrijving-
Megamobile.be zegt:Megamobile zegt:Certificaten certificering fcc, ce eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -40 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °c netwerk bekabelingstechnologie utp 3, 4, 5e, 5 overige specificaties aansluitingen 1x 100m sc
1x 100m rj45 afmetingen (bxdxh) 94,5 x 73 x 27 mm full duplex [ja] voldoet aan industriestandaarden ieee 802.3, ieee 802.3u, ieee 802.3x poorten & interfaces verbindingstechnologie bedraad prestatie maximaal bereik 20000 m
Kijkbijmij.nl zegt:Kijkbijmij zegt:De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC112CS bedoeld om te worden gebruikt met de enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC112CS ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zendende data en op 1550nm voor de ontvangende data. Dus het apparaat aan de andere kant dat met de MC112CS samenwerkt, moet werken op 1550nm voor de zendende data en op 1310 voor de ontvangende data. TP-LINK´s media converter MC111CS kan bijvoorbeeld samenwerken met de MC112CS.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig), Auto MDI/MDI-X voor TX poort, Auto negotiation van duplex mode.

TP-LINK 10/100Mbps WDM, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 – 40 °C, -40 – 70 °C, 10 – 90 procent
Algemene productdetails
ProductlijnTP-Link
EAN6935364030421
MerkTP-Link
SKUMC112CS
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
ModelExtern
Type bijvoegselExtern
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Bekabelingstype10Base-T | 100Base-FX | 100Base-TX
ConformiteitsnormenFCC
Max. overdrachtsafstand20 km
Optische golflengte1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Protocol voor gegevenskoppeling10Mb LAN | 100Mb LAN
StatuslampjesContactstatus | duplex-modus van poort | voeding | link/activiteit
VoorzieningenDatatransport | automatische onderhandeling | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | half duplex modus | volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female|1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.