Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

TP-LINK MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm

37,95
Verzendkosten: 9,95
-
+
  • Levertijd: 2 - 4 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
-
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
  • Type apparaat:Glasvezel mediaconverter
productinformatie
Product omschrijving-
Multimediabay zegt:
- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.- Extends fiber distance up to 0.5kmThe MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.
Directsale zegt:
- Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z - Biedt switchconfiguratie van Force / Auto-overdrachtsmodus voor FX-poort. - Verlengt glasvezelafstand tot 0,5 km De MC200CM is een mediaconverter die is ontworpen om 1000BASE-SX-glasvezel om te zetten naar koperen 1000Base-T-media of omgekeerd. Ontworpen onder de IEEE802.3ab 1000Base-T- en IEEE802.3z 1000Base-SX-standaarden, is de MC200CM ontworpen voor gebruik met multi-mode glasvezelkabel die gebruik maakt van de SC-Type connector. De MC200CM ondersteunt kortegolf (SX) laserspecificatie bij een doorzendsnelheid van volledige draadsnelheid. Het werkt op 850nm bij het verzenden en ontvangen van gegevens. Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid om te worden gebruikt als een stand-alone apparaat (geen chassis vereist) of met TP-LINK's 19'-systeemchassis, Auto MDI / MDI-X voor TX-poort en status-LED's op het voorpaneel. De MC200CM verzendt op grotere glasvezelafstanden met behulp van multi-mode glasvezel tot 0,55 kilometer. TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
Algemene productdetails
Merk TP-Link
Type Glasvezel mediaconverter
Model Extern
Max. afstand (mtr) 500 t/m 1000 mtr
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
No show No show
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX | 1000Base-T
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z | IEEE 802.3ab | IEEE 802.3x
Connectiviteit Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Statuslampjes Voeding | ontvangen | link/activiteit
Voorzieningen Datatransport | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | volledige duplex modus
Algemene kenmerken
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Model Extern
Type bijvoegsel Extern
Afmetingen & gewicht
Breedte 9,5 cm
Diepte 7,3 cm
Hoogte 2,7 cm
Diversen
Conformiteitsnormen FCC
Identificatie
EAN 6935364030438
Merk TP-Link
SKU MC200CM
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female<br>1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: TL-MC1400
Stroom
Voeding Externe stroomadapter
Algemene productdetails
Productlijn TP-Link

Alle aanbieders

Andere varianten

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord