Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter Bekijk shops

TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter

MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplex up to 550m switching power adapter chassis mountable MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplex up to 550m switching power adapter chassis mountable

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplex up to 550m switching power adapter chassis mountable  -  Bij je thuis voor 64,15 Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis 60,16
Expert reviews
Consumenten reviews
2.339 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030438
MerkTP-Link
SKUMC200CM
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
StatuslampjesVoeding ▪ ontvangen ▪ link/activiteit
VoorzieningenDatatransport ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: TL-MC1400
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™