Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter Bekijk shops

TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers. TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
51,15
Bij je thuis voor 56,14
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Prima shop" 47 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
52,50
Bij je thuis voor 58,45
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Klasse shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
56,55
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl

Prijzen voor TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetterTe koop bij 5 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter  -  Bij je thuis voor 56,14 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 51,15
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter  -  Bij je thuis voor 66,62 Levertijd: 2 - 3 werkdagen 61,63
"Prima shop" TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter  -  Bij je thuis voor 58,45 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 52,50
"Klasse shop" TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 56,55
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 61,20
"Aardige shop" TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 62,80
Expert reviews
Consumenten reviews
2.003 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030438
MerkTP-Link
SKUMC200CM
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
StatuslampjesVoeding ▪ ontvangen ▪ link/activiteit
VoorzieningenDatatransport ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: TL-MC1400
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™