Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 1000 Populair product
Hubs & switches top 1.000 Deze top 1.000 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 184 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
37,99 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Conrad.nl
"Klasse shop" 245 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
59,- Bij je thuis voor 65,99
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Artencraft.be

Prijzen voor TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )Te koop bij 3 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen Conrad.nl 37,99 Gratis thuisbezorgd!

"klasse" Thuiswinkel waarborg Bij je thuis voor 65,99 Levertijd: 1 - 2 werkdagen Artencraft.be 59,- Bij je thuis voor 65,99

"onbekend" Bij je thuis voor 46,90 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 42,95 Bij je thuis voor 46,90

Expert reviews
Consumenten reviews
20.378 shoppers lezen jaarlijks reviews over hubs & switches op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-BX
Max. overdrachtsafstand10 km
ModelInsteekmodule
Optische golflengte1310 (TX) / 1550 (RX) nm
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030520
MerkTP-Link
SKUTL-SM321B
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-BX - LC/UPC single-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC