Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

De TL-SM321B van TP-LINK gebruikt de nieuwste 1000Base-BX-standaard voor zenden via een enkele streng van een glasvezelkabel met verschillende golflengtes voor elke richting. U kunt het bere... Ga naar Conrad.nl
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 1790 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
29,99
39,99
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Conrad.nl
"Prima shop" 50 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
32,99
Bij je thuis voor 38,94
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
33,78
Bij je thuis voor 38,77
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl

Prijzen voor TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )Te koop bij 4 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 39,99 29,99
"Prima shop" TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module  -  Bij je thuis voor 38,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 32,99
"Prima shop" 1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM  -  Bij je thuis voor 38,77 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 33,78
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 49,65
Expert reviews
Consumenten reviews
8.814 shoppers lezen jaarlijks reviews over hubs & switches op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving TP-LINK's TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met n verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK's routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-BX
Max. overdrachtsafstand10 km
ModelInsteekmodule
Optische golflengte1310 (TX) / 1550 (RX) nm
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030520
MerkTP-Link
SKUTL-SM321B
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-BX - LC/UPC single-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™