Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT FS232/1 ( AT-FS232/1-60 ) Media-omzetter Bekijk shops

Allied Telesis AT FS232/1 ( AT-FS232/1-60 ) Media-omzetter

Expert reviews
Consumenten reviews
3.831 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035192697
MerkAllied Telesis
SKUAT-FS232/1-60
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
MAC-adrestabelgrootte2K invoergegevens
Max. overdrachtsafstand15 km
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesContactstatus ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding ▪ koppeling OK
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit ▪ automatische onderhandeling ▪ VLAN-ondersteuning ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ Smart Missing Link (SML) ▪ opslaan en verder
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Energieverbruik (gebruik)6 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode female
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd ▪ CSA ▪ UL ▪ TUV ▪ cUL
EPA Energy Star 
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa317 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™