Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT FS238B/1 ( 990-001173-60 ) Media-omzetter Bekijk shops

Allied Telesis AT FS238B/1 ( 990-001173-60 ) Media-omzetter

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Prijzen voor Allied Telesis AT FS238B/1 ( 990-001173-60 ) Media-omzetterTe koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: onbekend Redable.nl 148,83 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 355,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.616 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035192802
MerkAllied Telesis
SKU990-001173-60
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatMedia-omzetter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
MAC-adrestabelgrootte8K invoergegevens
Max. overdrachtsafstand15 km
Optische golflengte1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ contactstatus ▪ transmissiesnelheid van poort ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding ▪ koppeling OK
VoorzieningenAutomatische detectie per apparaat ▪ automatische onderhandeling ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ pakket filteren ▪ Smart Missing Link (SML) ▪ opslaan en verder ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)24 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - SC single mode female
1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
Diversen
ConformiteitsnormenTUV ▪ cUL ▪ EN 60950 ▪ EN55024 ▪ UL 60950 ▪ EN55022 Class B ▪ FCC Part 15 B ▪ EN 60825
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa294 gram