Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco CSS 11503 Content Services Switch ( GLC-SX-MMD ) Bekijk shops

Cisco CSS 11503 Content Services Switch ( GLC-SX-MMD )

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX Catalyst 29XX, 3560, 3750 Catalyst Express 500 Supervisor Engine II-Plus-TS Transceiver 1000BASE-SX SFP Module MMF

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Transceiver 1000BASE-SX SFP Module MMF  -  Bij je thuis voor 250,18 Levertijd: 2 - 4 werkdagen 247,19
Expert reviews
Consumenten reviews
2.224 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658340895
MerkCisco
SKUGLC-SX-MMD
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ah
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand1 km
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
VoorzieningenModulevervanging zonder uitschakelen ▪ ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur85 C
Min. gebruikstemperatuur-5 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenLaser Class 1 ▪ IEC 60825-1
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 3825 HVSEC Bundle ▪ 3825 Integrated VoiceVideo ▪ 3825 ISR IP Video Surveillance Bundle ▪ 3825 Secure WAN Optimization Bundle ▪ 3825 WAN Optimization Bundle ▪ 3825C ▪ 3845 HVSEC Bundle ▪ 3845 Secure WAN Optimization Bundle ▪ 3845 WAN Optimization Bundle
Cisco Catalyst 2950ST-24-LRE ▪ 2950ST-8-LRE ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC-L ▪ 2970G-24TS-E ▪ 3560-12PC-S ▪ 3560-24PS EMI ▪ 3560-24TS ▪ 3560-48PS EMI ▪ 3560-48TS ▪ 3560G-24PS EMI ▪ 3560G-24PS SMI ▪ 3560G-24TS EMI ▪ 3560G-24TS SMI ▪ 3560G-48 ▪ 3560G-48PS EMI ▪ 3560G-48PS SMI ▪ 3560G-48TS EMI ▪ 3560G-48TS SMI ▪ 3560X-48PF-10G ▪ 3750 SMI ▪ 3750-48PS EMI ▪ 3750G-24S ▪ 3750G-24TS EMI ▪ 3750G-24TS-S ▪ 3750G-48PS ▪ 3750G-48TS-E
Cisco Catalyst Express 500-24LC ▪ 500-24PC ▪ 500G-12TC
Cisco CSS 11503 Content Services Switch
Cisco Supervisor Engine 720 ▪ 720 with PFC3B ▪ 720-3BXL ▪ II-Plus-TS
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 1 jaar
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,34 cm
Diepte5,65 cm
Hoogte0,85 cm
Massa75 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™