Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com Cisco compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPF1302C )

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC
-2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 155 Mbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP-module via een MSA
-of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. De glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Deze 1300 nm multimode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-FE-100FX-zendontvanger. Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische assistentie. StarTech.com Voordeel
-Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA
-of Cisco-compatibele poort
-Deze module is uitgerust met een standaard multi-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 2 km afstand Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s Soort aansluiting SFP Vezel-optische connector LC Netwerkstandaard IEEE 802.3u SFP transceiver type FX Prestatie Golflengte 1300 nm Soort kabel Multimode Kleur van het product Zilver Hot-plug ondersteuning Ja Maximaal bereik 2000 m Duplex systeem Volledig, Half Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja Golflengtemultiplexing (WDM) Nee Technische details Full duplex Ja Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0
-70 °C Temperatuur bij opslag -40
-85 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30
-70 procent Gewicht en omvang Breedte 9 mm Diepte 65 mm Hoogte 14 mm Gewicht 25 g Breedte verpakking 45 mm Diepte verpakking 100 mm Hoogte verpakking 20 mm Certificaten Certificering CE, FCC, UL RoHS compliance Ja Inhoud van de verpakking Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 41 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
60,50
Bij je thuis voor 66,45
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Klasse shop" 5 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
69,95
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl

Prijzen voor StarTech.com Cisco compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPF1302C ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 66,45
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
60,50
"Klasse shop"
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
69,95
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com Cisco compatibele
EAN 0065030846370
Merk StarTech.com
SKU SFPF1302C
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Type bijvoegsel Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 155 Mbps
Bekabelingstype 100Base-FX
Conformiteitsnormen FCC | RoHS | MSA
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 100Mb LAN
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit | half duplex modus | Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
Conformiteitsnormen FCC | RoHS | MSA
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Service & Support 3 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 3 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 0,9 cm
Diepte 6,5 cm
Hoogte 1,4 cm
Massa 25 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.