Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km ( ET90110SC2 ) Bekijk shops

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km ( ET90110SC2 )

Expert reviews
Consumenten reviews
2.461 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Met de ET90110SC2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC (2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De volledig in een stalen behuizing uitgevoerde converter is ontworpen als duurzame en handige Ethernet-naar-glasvezel-oplossing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geļnstalleerd, waarbij vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geļnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030846240
MerkStarTech.com
SKUET90110SC2
Algemene kenmerken
KleurZwart
Kleur (o.m.)Zwart
LokalisatieNoord-Amerika ▪ Verenigd Koninkrijk ▪ Europa
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
VoorzieningenAuto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ verstevigd
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur60 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
Vereiste netspanning120/230 V wisselstroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x netwerk - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte16 cm
Hoogte2 cm
Massa0,6 kg
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™