Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km ( MCM110ST2EU )

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezelDe MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet-netwerkverbinding via een multi-mode glasvezelbackbone.De ST-glasvezelconverter ondersteunt een maximale multi-mode kabelafstand van 2 km en biedt een eenvoudige oplossing voor het verbinden van 10Base-T/100Base-TX Ethernet-netwerken met externe locaties via multimode ST-glasvezel, met goede netwerkprestaties en schaalbaarheid.Deze compacte, voordelige Ethernet-glasvezelconverter is eenvoudig te installeren en ondersteunt auto-switching MDI en MDI-X op de RJ45 UTP-aansluitingen en handmatige bediening van UTP-modus, snelheid, full/half-duplex en LFP (Link Fault Pass-through).Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.The StarTech.com Advantage- Verbeter de schaalbaarheid van uw netwerk door de afstanden tussen netwerkaansluitingen met maximaal 2 km (multi-mode) te verlengen- De compacte, lichtgewicht behuizing is eenvoudig te monteren of te plaatsen op elke locatie, en er is weinig of geen configuratie voor nodig- Biedt een grotere bandbreedte en een hogere doorvoersnelheid door het verwijderen van knelpunten en opstoppingen in het netwerk
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
83,18
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl
"Klasse shop" 14 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
92,50
Bij je thuis voor 93,50
Webshop Keurmerk
Bestel bij Maxico.nl

Prijzen voor StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km ( MCM110ST2EU ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
83,18
"Klasse shop"
StarTech MM Fiber Ethernet Media Converter ST 2km  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 93,50
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
92,50
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030836845
Merk StarTech.com
SKU MCM110ST2EU
Algemene kenmerken
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Kleur Zwart
Kleur (o.m.) Zwart
Lokalisatie Europa
Model Extern
Type bijvoegsel Extern
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 100 Mbps
Bekabelingstype 10Base-T | 100Base-FX | 100Base-TX
Conformiteitsnormen FCC | RoHS
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10Mb LAN | 100Mb LAN
Statuslampjes Duplex-modus van poort | voeding | link/activiteit
Voorzieningen Datatransport | automatische onderhandeling | half duplex modus | volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur 50 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Stroom
Vereiste netspanning 230 V wisselstroom
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female|1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen FCC | RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 2 jaar
Service & Support 2 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 7,5 cm
Diepte 9,5 cm
Hoogte 2 cm
Massa 90,5 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.