Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km ( MCM110ST2EU ) Bekijk shops

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km ( MCM110ST2EU )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.563 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030836845
MerkStarTech.com
SKUMCM110ST2EU
Algemene kenmerken
KleurZwart
Kleur (o.m.)Zwart
LokalisatieEuropa
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur50 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Vereiste netspanning230 V wisselstroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support2 jaar garantie
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte7,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2 cm
Massa90,5 g