Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km ( ET90110ST2 )

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
Ethernet to ST MM Fiber Media Converter  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
106,92
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Met de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.<br><br>Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De duurzame en handige Ethernet naar ST-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.<br><br>Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).<br><br>Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030846257
Merk StarTech.com
SKU ET90110ST2
Algemene kenmerken
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Model Extern
Type bijvoegsel Extern
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 100 Mbps
Bekabelingstype 10Base-T | 100Base-FX | 100Base-TX
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10Mb LAN | 100Mb LAN
Voorzieningen Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | half duplex modus | volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur 60 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Stroom
Vereiste netspanning 120/230 V wisselstroom
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female|1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen FCC | RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 2 jaar
Service & Support 2 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 9,5 cm
Diepte 16 cm
Hoogte 2 cm
Massa 0,6 kg
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.