Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPGESST ) Bekijk shops

StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPGESST )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Megekko.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Bij je thuis voor 69,90 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 65,95 Bij je thuis voor 69,90

Expert reviews
Consumenten reviews
6.596 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com Cisco compatibele
EAN0065030849432
MerkStarTech.com
SKUSFPGESST
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit ▪ half duplex modus ▪ Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik30 - 70%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenUL ▪ FCC ▪ RoHS
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: PEX1000SFP2
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 3 jaar
Service & Support3 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 3 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,2 cm
Diepte6 cm
Hoogte1 cm
Massa17 g