Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TRENDnet TFC-110 MM ( TFC-110MM ) Bekijk shops

TRENDnet TFC-110 MM ( TFC-110MM )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Online-plaza.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 129,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.596 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTRENDnet TFC-110
EAN0710931504194
MerkTRENDnet
SKUTFC-110MM
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatMedia-omzetter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1300 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ transmissiesnelheid van poort ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding
VoorzieningenDatatransport ▪ full-duplexcapaciteit ▪ automatische detectie per apparaat ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Geleverde energie7.2 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - MT-RJ multi-mode female
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ VCCI Class B ITE ▪ CISPR 22 Class B
RackmontagekitOptioneel
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 3 jaar
Service & Support3 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 3 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte12 cm
Diepte8,8 cm
Hoogte2,5 cm
Massa0,4 kg