Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TRENDnet TFC-110S60i ( TFC-110S60I ) Bekijk shops

TRENDnet TFC-110S60i ( TFC-110S60I )

Expert reviews
Consumenten reviews
3.496 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTRENDnet
EAN0710931504385
MerkTRENDnet
SKUTFC-110S60I
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand60 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor beheer op afstandSNMP
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesTransmissiesnelheid van poort ▪ voeding ▪ koppeling OK ▪ link/activiteit
VoorzieningenModulevervanging zonder uitschakelen ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus ▪ Link Loss Return (LLR) ▪ Link Loss Carry Forward (LLCF) ▪ aan de muur bevestigbaar
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Geleverde energie7.2 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 3 jaar
Service & Support3 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 3 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte12 cm
Diepte8,8 cm
Hoogte2,5 cm
Massa354 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™