Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

KTI KS-108F-C ( KS-108-FC )

Deze compacte desktop switch is ideaal vanwege het compacte design. Werkgroepen kunnen op een eenvoudige wijze aan een glasvezel netwerk gekoppeld worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenIndicatie LEDs voor Power (Unit), Link/ACT (Port), 100M (Port).Ondersteunt full-duplex flow control.Ideaal vanwege compact design.Bijlag'sManual: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
KTI Networks KS108-FC 7x 10/100Mbps + 1x Multimode duplex SC unmanaged switch  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
207,19
Specificaties
Algemene productdetails
Optische golflengte 1310 nm
Productlijn KTI
Merk KTI Networks
SKU KS-108-FC
Algemene kenmerken
Poorten 7 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
Type apparaat Switch - 8 poorten
Conformiteitsnormen CISPR 22 Class B | FCC Part 15 B
Ingebouwde apparaten LED-paneel
Type bijvoegsel Desktop
Voorzieningen Datatransport | Layer 2-omschakeling | automatische onderhandeling | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | opslaan en verder | half duplex modus | volledige duplex modus
Netwerk
MAC-adrestabelgrootte 1K invoergegevens
Maximale overdrachtsafstand 2 km
Statuslampjes Koppelingsactiviteit | contactstatus | transmissiesnelheid van poort | duplex-modus van poort | voeding
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90% (niet condenserend)
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Stroom
Energieverbruik (gebruik) 6.3 Watt
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 7 x 100Base-TX - RJ-45|1 x 100Base-FX - SC multimodus x 2
Diversen
Conformiteitsnormen CISPR 22 Class B | FCC Part 15 B
Afmetingen & gewicht
Breedte 18 cm
Diepte 11,45 cm
Hoogte 2,6 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.