Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne SFP-6101 ( 551103 ) Bekijk shops

LevelOne SFP-6101 ( 551103 )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.616 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnLevelOne
EAN4015867180594
MerkLevelOne
SKU551103
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
BekabelingstypeGlasvezelkanaal
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10.518 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet ▪ 10Gb Fibre Channel
VoorzieningenModulevervanging zonder uitschakelen ▪ Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) ▪ ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x 10Gb Ethernet / 10Gb Fibre Channel - LC multi-mode female x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS ▪ EN 60825-1 ▪ MSA
Afmetingen & gewicht
Breedte1,37 cm
Diepte5,65 cm
Hoogte0,895 cm
Massa20 g