Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Cisco compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC ( SFPGLCSXMMST ) Bekijk shops

StarTech.com Cisco compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC ( SFPGLCSXMMST )

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuurDe SFPGLCSXMMST Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps kan deze LC Mini-GBIC-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.Deze 850 nm multimode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-SX-MM-zendontvanger. Eveneens een perfect accessoire voor de StarTech.com PCI Express Open SFP NIC (PEX1000SFP2) of Gigabit POE Open SFP Mediaconverter (ET1110PSE) producten.Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische assistentie.The StarTech.com Advantage- Vervanging van defecte of beschadigde SFP's/Mini GBIC's in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur- Deze module is voorzien van een industriële standaard monomode LC-interface en kan uw netwerkconnectiviteit met maximaal 550 m uitbreiden

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 3 werkdagen 93,95
Expert reviews
Consumenten reviews
2.444 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com Cisco compatibele
EAN0065030849692
MerkStarTech.com
SKUSFPGLCSXMMST
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit ▪ half duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik30 - 70%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenUL ▪ FCC ▪ RoHS ▪ MSA
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: PEX1000SFP2
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Service & Support3 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 3 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,2 cm
Diepte6 cm
Hoogte1 cm
Massa16 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™