Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM ( SFP10GSRST ) Bekijk shops

StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM ( SFP10GSRST )

StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

De SFP10GSRST Cisco®-compatibele 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM - 300 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een 10 Gb SFP+ multi-mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden.

Deze LC SFP+/mini-GBIC-module ondersteunt dataoverdrachtssnelheden van maximaal 11,1 Gbps en Digital Diagnostics Monitoring (DDM) en kan op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd via een MSA- of Cisco-compatibel 10 GbE SFP+ poort. Deze glasvezeltransceiver biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 850 nm multi-mode SFP+ module is compatibel met de Cisco SFP-10G-SR zendontvanger.

Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

StarTech.com Voordeel
- Voordelige vervanging van MSA- of Cisco-compatibel apparatuur
- Breid uw netwerkconnectiviteit uit tot max. 300 m StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m  -  Bij je thuis voor 392,55 Levertijd: 1 - 2 werkdagen 389,56
Expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com Cisco compatibele
EAN0065030850797
MerkStarTech.com
SKUSFP10GSRST
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-SR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid11.1 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 GigE
VoorzieningenHalf duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ Digitale Diagnostics
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik30 - 70%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode female x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Diversen
ConformiteitsnormenUL ▪ FCC ▪ RoHS ▪ Laser Class 1 ▪ MSA
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Service & Support3 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 3 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,2 cm
Diepte6 cm
Hoogte1 cm
Massa17 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™