Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco ( SFP-10G-ZR= ) SFP+ transceivermodule Bekijk shops

Cisco ( SFP-10G-ZR= ) SFP+ transceivermodule

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 1000 Populair product
Repeaters top 1.000 Deze top 1.000 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Megekko.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Bij je thuis voor 13402,- Levertijd: 3 - 5 werkdagen Megekko.nl 13398,- Bij je thuis voor 13402,-

Expert reviews
Consumenten reviews
6.570 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658457647
MerkCisco
SKUSFP-10G-ZR=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-ZR
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand80 km
Optische golflengte1550 nm
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC/PC x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support90 dagen garantie
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g