Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP Workstation Z420 ( C3N53AA ) Bekijk shops

HP Workstation Z420 ( C3N53AA )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Redable.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: onbekend Redable.nl 1091,42 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Een SFP+ form factor 10-Gigabit transceiver die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit connectiviteit biedt tot 300 meter via multimode glasvezelkabel.
Algemene productdetails
ProductlijnIntel
EAN0887111344656
MerkHP
SKUC3N53AA
Algemene kenmerken
LokalisatieNederlands / Nederland
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-SR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
VoorzieningenVolledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik0 - 85% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur45 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)0.6 Watt
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - LC
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voorHP Workstation Z220 ▪ Z230 ▪ Z420 ▪ Z620 ▪ Z820
Afmetingen & gewicht
Breedte1,38 cm
Diepte5,57 cm
Hoogte1,19 cm