Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Molex Lightband 601 Fibre Wall Enclosure ( WFR-00029-02 ) Bekijk shops

Molex Lightband 601 Fibre Wall Enclosure ( WFR-00029-02 )

De 601 fiberserie behuizing voor wandmontage is een compacte unit voor glasvezel. De behuizing is gemaakt van wit robuust kunststof met een laag profielontwerp dat toch voldoende opslagruimte biedt voor de 'fibre service loop', waardoor installatie eenvoudig is en tegelijkertijd het juiste interne vezelbeheer geboden wordt.Deze oplossing bevat maximaal 8 splice protectors of mechanische splices en is compatibel voor splicing en directe terminations. De 601 behuizing wordt geleverd met een accessoirekit bestaande uit kabelbinders, labels en montagesets.Eenheid: 1 stkKenmerkenVerkrijgbaar in single- en multimode uitvoeringen.Bijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" Molex WFR-00029-02 4x duplex SC singlemode  -  Bij je thuis voor 44,95 Levertijd: 1 - 3 werkdagen 39,95
Expert reviews
Consumenten reviews
2.080 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkaccessoires op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnMolex Lightband
EAN8716065302738
MerkMolex
SKUWFR-00029-02
Algemene kenmerken
Kleur (o.m.)Wit
ProductmateriaalPlastic
ProducttypeMuurplaat
Bekabeling en bedrading
Compatibele standaardsOS1
Hoev. poorten8 poorten
Meegeleverde Connector8 x SC single-mode
TechnologieGlasvezel
Diversen
ConformiteitsnormenRoHS
Voorzieningen diversAfsluitbaar
Afmetingen & gewicht
Breedte12,7 cm
Diepte3,8 cm
Hoogte18,4 cm
Massa320 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™