Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters ( ET91000LCOAM )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand.<br><br>Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bediening, beheer en onderhoud, waardoor u snel de plaats van defecte links en de storingsomstandigheden kunt opsporen zonder onderhoudspersoneel naar de fysieke storingslocatie te moeten sturen.<br><br>De Ethernet-naar-glasvezel-converter is een effectieve oplossing voor de aansluiting van een gigabit Ethernet (1000Base-T) netwerk op externe netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone en ondersteunt de volle gigabitsnelheid op een afstand tot 550 m via de geïnstalleerde multi-mode LC SFP. De converter heeft ook een volledig stalen behuizing voor duurzaamheid in ruwe omgevingen.
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030854566
Merk StarTech.com
SKU ET91000LCOAM
Algemene kenmerken
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Kleur Zwart
Model Extern
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-LX | 1000Base-SX | 1000Base-TX | 1000Base-T
Conformiteitsnormen FCC | RoHS
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Statuslampjes Poortstatus | voeding
Voorzieningen Automatische detectie per apparaat | automatische onderhandeling | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | half duplex modus | volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90% (niet condenserend)
Max. gebruikstemperatuur 60 ?C
Min. gebruikstemperatuur 0 ?C
Stroom
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female ? 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen FCC | RoHS
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen) 65,000 uur/uren
Garantie van de fabrikant
Service & Support 2 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 9,5 cm
Diepte 16 cm
Hoogte 2 cm
Massa 620 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.