Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Dell Force10 S55 ( 407-10942 )

DELL SFP+ 10GbE SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, 300 m, 1 stuk(s)
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 5 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
219,-
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
245,-
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl

Prijzen voor Dell Force10 S55 ( 407-10942 ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
219,-
"Prima shop"
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE S  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
245,-
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn Dell
EAN 5397063819522
Merk Dell
SKU 407-10942
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Bekabelingstype 10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-SR
Uitwisselbare slots 1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voor Dell Force10 S2410 Data Center Switch | S25N Data Center Switch | S4820T | S50 High Performance Data Center Switch | S55 | S60 | Z9000|Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i | E600i|Dell Force10 S-Series S4810 High-Performance|Dell Force10 TeraScale E-Series E1200i | E300 | E600i|Dell Networking C7004 | C7008|Dell PowerEdge M1000E
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.