Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Cisco Catalyst 3750X-12S-S ( GLC-LH-SMD-RF )

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
Refurb/1000BASE-LX/LH SFP xcver mod MMF  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
463,27
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn Cisco
EAN 0882658546334
Merk Cisco
SKU GLC-LH-SMD-RF
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-LX | 1000Base-LH
Conformiteitsnormen Laser Class 1 | MSA
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 85 °C
Min. gebruikstemperatuur -5 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC/PC single-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
Conformiteitsnormen Laser Class 1 | MSA
Prijsbepalingstype Refurbished
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 3825 | 3825 Branch Office in a Box Bundle | 3825 Secure WAN Optimization Bundle | 3825 SRST Voice Upgrades for HSEC Bundle | 3825 Unified Communications Bundle | 3825 Unified Communications Bundle with Advanced Security | 3825 WAN Application Acceleration Bundle | 3825 WAN Optimization Bundle | 3825C | 3845 | 3845 Branch Office in a Box Bundle | 3845 Unified Communications Bundle with Advanced Security | 3845 WAN Application Acceleration Bundle | 3845 WAN Optimization Bundle | 3845C | 3925 | 3925 Application Experience | 3925 Generation 2 STM-1 Bundle | 3925E | 3925E Application Experience | 3925E Generation 2 STM-1 Bundle | 3945 | 3945 Application Experience | 3945 Generation 2 STM-1 Bundle | 3945E | 3945E Generation 2 STM-1 Bundle | 4451-X | 4451-X Application Experience | 4451-X Integrated Services Router | 4451-X Integrated Services Router Security Bundle | 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle | 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle | 892|Cisco Catalyst 2960-Plus 24LC-L | 2960-Plus 24LC-S | 2960-Plus 24PC-L | 2960-Plus 24PC-S | 2960-Plus 24TC-L | 2960-Plus 24TC-S | 2960-Plus 48PST-L | 2960-Plus 48PST-S | 2960-Plus 48TC-L | 2960-Plus 48TC-S | 2960X-24PSQ-L | 2960XR-24PD-I | 2960XR-24TD-I | 2960XR-48FPD-I | 2960XR-48FPS-I | 2960XR-48LPD-I | 2960XR-48LPS-I | 2960XR-48TD-I | 2960XR-48TS-I | 3650-24PD-E | 3650-24PD-L | 3650-24PD-S | 3650-24PS-E | 3650-24PS-L | 3650-24PS-S | 3650-24TD-E | 3650-24TD-L | 3650-24TD-S | 3650-24TS-E | 3650-24TS-L | 3650-24TS-S | 3650-48FD-E | 3650-48FD-L | 3650-48FD-S | 3650-48FQ-E | 3650-48FQ-L | 3650-48FQ-S | 3650-48FS-E | 3650-48FS-L | 3650-48FS-S | 3650-48PD-E | 3650-48PD-L | 3650-48PD-S | 3650-48PQ-E | 3650-48PQ-L | 3650-48PQ-S | 3650-48PS-E | 3650-48PS-L | 3650-48PS-S | 3650-48TD-E | 3650-48TD-L | 3650-48TD-S | 3650-48TQ-E | 3650-48TQ-L | 3650-48TQ-S | 3650-48TS-E | 3650-48TS-L | 3650-48TS-S|Cisco ME 3600X-24FS Ethernet Access Switch|Cisco Supervisor Engine 8-E | 8-E Redundant|Cisco UCS 6248UP Fabric Interconnect
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,34 cm
Diepte 5,65 cm
Hoogte 0,85 cm
Massa 75 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.