Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco ASR 9010 ( QSFP-40G-LR4 ) Bekijk shops

Cisco ASR 9010 ( QSFP-40G-LR4 )

Expert reviews
Consumenten reviews
2.435 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658537523
MerkCisco
SKUQSFP-40G-LR4
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatQSFP+ zendontvanger module
Netwerk
Bekabelingstype40GBase-LR4
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ba
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid40 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm
Protocol voor gegevenskoppeling40 Gigabit LAN
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC single-mode x 2
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco ASR 9001 ▪ 9006 ▪ 9006 with PEM Version 2 ▪ 9010 ▪ 9010 with PEM Version 2
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™