Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com PEX1000MMSC2

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerkMet de PEX1000MMSC2 PCIe gigabit glasvezelnetwerkkaart kunt een desktop direct aansluiten op een glasvezelnetwerk, door een multimode SC-glasvezelpoort via een beschikbaar PCI Express-sleuf aan uw computer of server toe te voegen.Perfect voor het integreren van nieuwe of bestaande glasvezelinfrastructuur over grote afstanden, biedt deze kaart de volle gigabit bandbreedte voor uw computer tot maximaal 550 meter van uw netwerkbron, via een multimode 50/125 micron duplex SC-glasvezelkabel. Voor een nog bredere compatibiliteit biedt deze veelzijdige kaart bovendien glasvezelintegratie met een computer tot een afstand van 220 meter, als het wordt gebruikt in netwerkframeworks bestaande uit multimode 62,5/125 micron kabels.Met een glasvezelaansluiting is uw netwerk niet gevoelig voor elektronische storingen, die bij standaard RJ45 koperen kabelnetwerken vaak problemen veroorzaken, waardoor deze veelzijdige glasvezelkaart bij uitstek geschikt is voor veilige netwerkinstallaties.Daarnaast is de kaart uitgerust met een standard-profile steun, terwijl een low-profile-/halfhoge steun wordt meegeleverd, waardoor de installatie in kleine-vormfactorcomputers of de montage in 1U servers en rekken worden vergemakkelijkt.Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.The StarTech.com Advantage- Glasvezelnetwerkinfrastructuur is betrouwbaar en veilig, zonder elektromagnetische storingen en minder datacorruptie via een directe glasvezel-naar-desktop-verbinding- Past in full-profile of low-profile/kleine-vormfactor (SFF) systemen, met een dubbel profielontwerp

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
StarTech.com PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezelnetwerkadapterkaart NIC 550 m  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
192,96
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030857703
MerkStarTech.com
SKUPEX1000MMSC2
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypePCI Express x1
Type apparaatNetwerkadapter
ModelInsteekkaart
PCI specificatierevisiePCIe 1.0
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
BekabelingstypeEthernet 1000Base-FX
Extra poorten1000Base-FX
Protocol voor gegevenskoppelingFibre Channel
StatuslampjesLink/activiteit
Voorzieningen netwerkgebruikFull-duplexcapaciteit | 48KB pakketbuffer
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur45 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Software / Systeemvereisten
Benodigd besturingssysteemLinux 2.4.x, Linux 2.6.x, Microsoft Windows Server 2008 R2, Apple MacOS X 10.5 of hoger, Microsoft Windows 2003, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows XP / 7 / 8 / 8.1 (32/64 bits), Windows 10 (32/64 bits)
Software meegeleverdStuurprogramma's & hulpprogramma's
Stroom
Energieverbruik (gebruik)3.2 Watt
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x 1000Base-FX - SC multimodus - x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC | RoHS
Meegeleverde accessoiresPlatte steun
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,9 cm
Diepte11,8 cm
Hoogte11,8 cm
Massa70 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.