Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT MC103XL ( AT-MC103XL-60 ) Bekijk shops

Allied Telesis AT MC103XL ( AT-MC103XL-60 )

Expert reviews
Consumenten reviews
3.525 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ENERGY STAR-versie 
ProductlijnAllied Telesis AT
MerkAllied Telesis
SKUAT-MC103XL-60
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand15 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
StatuslampjesDuplex-modus van poort ▪ voeding ▪ koppeling OK ▪ testmodus ▪ link/activiteit
VoorzieningenAutomatische onderhandeling ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ CSA ▪ UL ▪ TUV ▪ cUL ▪ RoHS
EPA Energy Star 
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa294 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™