Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

ProLabs GLC-SX-MMD-C ( GLC-SX-MMD-C )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn ProLabs
Merk Cisco
SKU GLC-SX-MMD-C
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1.25 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX | Glasvezelkanaal
Conformiteitsnormen RoHS | Laser Class 1 | EN 60825-1 | MSA SFF-8472
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE | Fibre Channel
Voorzieningen Ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM) | vergrendeling
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 85 °C
Min. gebruikstemperatuur -5 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Fibre Channel / Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Diversen
Conformiteitsnormen RoHS | Laser Class 1 | EN 60825-1 | MSA SFF-8472
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 3825 HVSEC Bundle | 3825 Integrated VoiceVideo | 3825 ISR IP Video Surveillance Bundle | 3825 Secure WAN Optimization Bundle | 3825 WAN Optimization Bundle | 3825C | 3845 HVSEC Bundle | 3845 Secure WAN Optimization Bundle | 3845 WAN Optimization Bundle|Cisco Catalyst 2950ST-24-LRE | 2950ST-8-LRE | 2960-48T | 2960-48TC-L | 2970G-24TS-E | 3560-12PC-S | 3560-24PS EMI | 3560-24TS | 3560-48PS EMI | 3560-48TS | 3560G-24PS EMI | 3560G-24PS SMI | 3560G-24TS EMI | 3560G-24TS SMI | 3560G-48 | 3560G-48PS EMI | 3560G-48PS SMI | 3560G-48TS EMI | 3560G-48TS SMI | 3560X-48PF-10G | 3750 SMI | 3750-48PS EMI | 3750G-24S | 3750G-24TS EMI | 3750G-24TS-S | 3750G-48PS | 3750G-48TS-E|Cisco Catalyst Express 500-24LC | 500-24PC | 500G-12TC|Cisco CSS 11503 Content Services Switch|Cisco Supervisor Engine 720 | 720 with PFC3B | 720-3BXL | II-Plus-TS
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,37 cm
Diepte 5,825 cm
Hoogte 1,352 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.