Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP Enterprise ( C8S72A ) Bekijk shops

HP Enterprise ( C8S72A )

Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (Short Wave) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9= 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC  -  Bij je thuis voor 138,35 Levertijd: 2 - 4 werkdagen 133,36
Expert reviews
Consumenten reviews
2.111 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnHPE
EAN0882658409547
MerkHP
SKUC8S72A
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid14.025 Gbps
Protocol voor gegevenskoppeling16Gb glasvezelkanaal (Short Wave)
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x 16Gb Fibre Channel ( short wave )
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™