Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC1004-60 ) Bekijk shops

Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC1004-60 )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.580 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035191768
MerkAllied Telesis
SKUAT-MC1004-60
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX ▪ 1000Base-T
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ voeding ▪ ontvangen
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ Smart Missing Link (SML) ▪ Jumbo Frames ondersteuning
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Energieverbruik (gebruik)6 Watt
Vereiste netspanning120/230 V wisselstroom ( 50/60 Hz )
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd ▪ TUV ▪ C-Tick ▪ EN 60950 ▪ VCCI Klasse A ITE ▪ EN55024 ▪ EN55022 Klasse A ▪ UL 60950 ▪ EN 60825 ▪ cULus
EPA Energy Star 
RackmontagekitOptioneel
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa270 g