Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Intellinet ( 545006 ) Bekijk shops

Intellinet ( 545006 )

Expert reviews
Consumenten reviews
2.732 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnIntellinet
EAN7666235450060
MerkIntellinet
SKU545006
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenModulevervanging zonder uitschakelen ▪ Time Domain Reflectometry (TDR)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 85%
Max. gebruikstemperatuur70 ?C
Min. gebruikstemperatuur0 ?C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd ▪ RoHS
Garantie van de fabrikant
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,5 cm
Hoogte1,2 cm
Massa15 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™