Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT MC102XLPCIe ( AT-MC102XLPCIE-001 ) Glasvezel mediaconverter Bekijk shops

Allied Telesis AT MC102XLPCIe ( AT-MC102XLPCIE-001 ) Glasvezel mediaconverter

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Online-plaza.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 193,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.580 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035196466
MerkAllied Telesis
SKUAT-MC102XLPCIE-001
Algemene kenmerken
BusPCIe
ModelInsteekkaart
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
StatuslampjesLink/activiteit
VoorzieningenAutomatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ Jumbo Frames ondersteuning
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)1.5 Watt
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female x 2
1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 female
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ CSA ▪ UL ▪ TUV ▪ cUL ▪ RoHS ▪ NRTL ▪ China RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support5 jaar garantie met productregistratie
Service & Support5 jaar garantie met productregistratie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 5 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte12,5 cm
Hoogte6,4 cm
Massa62 g