Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Nexus 5010 ( SFP-10G-SR-S= ) Bekijk shops

Cisco Nexus 5010 ( SFP-10G-SR-S= )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
486,75
Bestel bij VanGilsWeb.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
515,70
Bestel bij Qdealer.nl
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
486,75 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Klasse shop" 1 review »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
515,70 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Cisco Nexus 5010 ( SFP-10G-SR-S= )Te koop bij 3 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"aardig" Thuiswinkel waarborg Cisco SFP-10G-SR-S= SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen VanGilsWeb.nl 486,75 Gratis thuisbezorgd!

"klasse" Thuiswinkel waarborg Cisco SFP-10G-SR-S= SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen Qdealer.nl 515,70 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Cisco Nexus 5010 ( SFP-10G-SR-S= )  -  Bij je thuis voor 502,95 Levertijd: 3 - 5 werkdagen Megekko.nl 499,- Bij je thuis voor 502,95

Expert reviews
Consumenten reviews
5.896 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658782466
MerkCisco
SKUSFP-10G-SR-S=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-SR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand400 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 16-port 1/10GE Ethernet/FCoE module ▪ 4-port 10 GE/4-port 4Gb FC ▪ 8-Port Fibre Channel plus 8-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet and FCoE Module ▪ Generic Expansion Module ▪ Unified Port Expansion Module
Cisco Catalyst 2360-48TD-S ▪ Blade Switch 3120X for HP ▪ Blade Switch 3130X for Dell M1000e with IP Base ▪ Switch Module 3110X for IBM BladeCenter w/ IP Base
Cisco Nexus 2148T Fabric Extender ▪ 2224TP Fabric Extender ▪ 2232PP 10GE Fabric Extender ▪ 2232TM Fabric Extender ▪ 2248TP GE Fabric Extender ▪ 2248TP-E GE Fabric Extender ▪ 3048 Reversed Airflow ▪ 3048 Reversed Airflow LAN Enterprise License Bundle ▪ 3048 Standard Airflow LAN Enterprise License Bundle ▪ 3048TP-1GE ▪ 3064-E ▪ 3064PQ ▪ 3064PQ Front-to-Back Airflow LAN Enterprise License Bundle ▪ 3064-X ▪ 3132Q ▪ 3132Q-X ▪ 3172PQ ▪ 3548 ▪ 3548x ▪ 4001I Switch Module for IBM Blade Center ▪ 5010 ▪ 5010 OSM version ▪ 5020 ▪ 5548 Storage Solutions Bundle ▪ 5548P ▪ 5548UP ▪ 5596UP ▪ 7000 48-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet F2-Series Module ▪ 7000 Enhanced F2-Series 48-Port Fiber 1 and 10 Gigabit Ethernet Module ▪ 7000 Series 32-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet Module ▪ 7000 Series 32-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option ▪ 7000 Series 32-Port 10Gb Ethernet Module with 80Gbps Fabric ▪ 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option
Cisco ONE Nexus 5548UP ▪ 5596UP
Cisco UCS 2104XP Fabric Extender ▪ 2208XP Fabric Extender ▪ 6140XP Fabric Interconnect ▪ 6200 Series 16-port 10Gb Unified Port Expansion Module ▪ 6248UP Fabric Interconnect
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 1 jaar
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten