Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule Bekijk shops

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Veel shoppers kiezen dit product
Top 100 Populair product
Repeaters top 100 Deze top 100 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1420,95
1405,70
Bestel bij VanGilsWeb.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1411,45
Bestel bij Koopikonline.nl
Verzendkosten onbekend
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
1466,18
Bestel bij Ormedia.nl
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1405,70
1420,95
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Slechte shop" 3 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1411,45 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Koopikonline.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
1466,18 Verzendkosten onbekend
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl

Prijzen voor Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermoduleTe koop bij 4 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" Cisco SFP-10G-LR-S= SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 1420,95 1405,70
Cisco SFP-10G-LR-S= SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 1411,45
"Prima shop" 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class  -  Verzendkosten onbekend Levertijd: 1 - 8 werkdagen 1466,18
"Aardige shop" Cisco SFP-10G-LR-S= SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 1510,40 1494,15
Expert reviews
Consumenten reviews
5.489 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658782497
MerkCisco
SKUSFP-10G-LR-S=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 1 jaar
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten