Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule Bekijk shops

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Onbekend" 1 review »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1415,40 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl
"Onbekend" 7 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1420,40 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Onbekend" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
1426,30 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Koopikonline.nl

Prijzen voor Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermoduleTe koop bij 4 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen Qdealer.nl 1415,40 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen VanGilsWeb.nl 1420,40 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen Koopikonline.nl 1426,30 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Bij je thuis voor 1413,95 Levertijd: 3 - 5 werkdagen Megekko.nl 1410,- Bij je thuis voor 1413,95

Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658782497
MerkCisco
SKUSFP-10G-LR-S=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 1 jaar
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g