Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys SMB LACGLX Bekijk shops

Linksys SMB LACGLX

Linksys 1000Base-LX SFP-zender/ontvanger voor bedrijven
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 14 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
125,50
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Maxico.nl
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
129,70
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Matige shop" 4 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
130,10
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Linksys SMB LACGLXTe koop bij 4 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" Linksys 1000Base-LX SFP-zender/ontvanger voor bedrijven  -  Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 125,50
"Aardige shop" Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 129,70
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 130,10
"Klasse shop" Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 werkdagen 137,46
Expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Dankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kan men een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en serviceproviders.

Breid de verbindingsafstand uit tot meer dan de maximaal 100 meter van de RJ45-poort - tot 10 kilometer voor deze single-mode-modules.
Algemene productdetails
ProductlijnLinksys SMB
EAN0745883669592
MerkLinksys
SKULACGLX
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
Compatibiliteit
Ontworpen voorLinksys LGS552 ▪ Smart LGS318P ▪ Smart LGS326P
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™