Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Linksys SMB LACGLX

Linksys LACGLX, 1000 Mbit/s, SFP, LX, 1310 nm, Single-mode, 10000 m Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
125,55
Specificaties
Product omschrijving Dankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kan men een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en serviceproviders.<br><br>Breid de verbindingsafstand uit tot meer dan de maximaal 100 meter van de RJ45-poort - tot 10 kilometer voor deze single-mode-modules.
Algemene productdetails
Productlijn Linksys Business
EAN 0745883669592
Merk Linksys
SKU LACGLX
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-LX
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
Compatibiliteit
Ontworpen voor Linksys Business LGS552 | Smart LGS318P | Smart LGS326P
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.