Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys SMB LACGSX Bekijk shops
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Prijzen voor Linksys SMB LACGSXTe koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" Linksys LACGSX SFP 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 15:00 uur besteld, volgende dag in huis 80,50
"Klasse shop" Linksys SMB LACGSX  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 3 werkdagen 73,95
Expert reviews
Consumenten reviews
4.983 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Dankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kan men een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en serviceproviders.

Breid de verbindingsafstand uit tot meer dan de maximaal 100 meter van de RJ45-poort - maximaal 300 tot 500 meter voor deze single-mode-modules.
Algemene productdetails
ProductlijnLinksys SMB
EAN0745883667468
MerkLinksys
SKULACGSX
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand500 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten