Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys SMB LACXGLR Bekijk shops
Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Online-plaza.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 1157,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Dankzij universele Plug-and-Play is de 10 Gigabit SFP+-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS552/LGS552P-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kan men een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en serviceproviders.

Breid de verbindingsafstand uit tot meer dan de maximaal 100 meter van de RJ45-poort - tot 10 kilometer voor deze single-mode-modules.
Algemene productdetails
ProductlijnLinksys SMB
EAN0745883669615
MerkLinksys
SKULACXGLR
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2