Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys SMB LACXGSR Bekijk shops
Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 242 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
239,- Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Artencraft.be
"Onbekend" 1 review »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
366,60 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl
"Onbekend" 6 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
370,60 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl

Prijzen voor Linksys SMB LACXGSRTe koop bij 5 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Linksys LACXGSR 1000BASE-SR SFP+Transceiver  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 werkdagen Artencraft.be 239,- Gratis thuisbezorgd!

Linksys LACXGSR 1000BASE-SR SFP+Transceiver  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 werkdagen 375,99 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen Qdealer.nl 366,60 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen VanGilsWeb.nl 370,60 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Bij je thuis voor 382,95 Levertijd: 3 - 5 werkdagen Megekko.nl 379,- Bij je thuis voor 382,95

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 519,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.570 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Dankzij universele Plug-and-Play is de 10 Gigabit SFP+-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS552/LGS552P-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kan men een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en serviceproviders.

Breid de verbindingsafstand uit tot meer dan de maximaal 100 meter van de RJ45-poort - maximaal 300 tot 500 meter voor deze multimodusmodules.
Algemene productdetails
ProductlijnLinksys SMB
EAN0745883669608
MerkLinksys
SKULACXGSR
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-SR
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2