Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

NETGEAR ProSafe AXM764 ( AXM764-10000S )

Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, LR, 10GBASE-LR

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis
399,-
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn NETGEAR ProSafe
EAN 0606449108767
Merk Netgear
SKU AXM764-10000S
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Bekabelingstype 10GBase-LRL
Conformiteitsnormen RoHS | Laser Class 1 | FDA | CDRH | IEC 60825 | 21 CFR 1040.10 | 21 CFR 1040.11
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 85 °C
Min. gebruikstemperatuur -5 °C
Stroom
Energieverbruik (gebruik) 1.1 Watt
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-LRL - LC single-mode x 2
Diversen
Conformiteitsnormen RoHS | Laser Class 1 | FDA | CDRH | IEC 60825 | 21 CFR 1040.10 | 21 CFR 1040.11
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen) 2,310,000 uur
Compatibiliteit
Ontworpen voor NETGEAR ProSAFE M4300-28G-PoE+
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 5 jaar
Service & Support 5 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 5 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,455 cm
Diepte 5,65 cm
Hoogte 1,185 cm
Massa 20 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.