Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne GVT-2000 ( GVT-2000 ) Bekijk shops

LevelOne GVT-2000 ( GVT-2000 )

LevelOne GVT-2000, 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, 1000Base-LX,1000Base-SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, Cat5,Cat5e, Bedraad Zet gegevens over van 10/100/1000Base-T koperen naar vezelinterfaces
SFP-sleuf ondersteunt plugbare optische gigabitmodules waardoor u kunt kiezen uit een groot aantal verschillende zendontvangers
9K jumbo frames om data-overdrachtsnelheden te verhogen
Ingebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologie
IEEE 802.3x datatransport-besturing beschermt tegen lost packets voor betrouwbare dataoverdracht
DIP-schakelaar voor aangepaste configuratie
Ondersteunt transmissie met weinig verschuiving in de tijd
Ondersteunt de transmissie van extralange pakketten van tot 1,6KB
Bedrijfstemperatuurbereik van -10°C ~ 55°C

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
LevelOne GVT-2000 1000Mbit/s Multimode Zwart netwerk media converter Zwart  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 94,80
Expert reviews
Consumenten reviews
3.843 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnLevelOne
EAN4015867185179
MerkLevelOne
SKUGVT-2000
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-TX ▪ 1000Base-T ▪ 1000Base-X
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet ▪ Gigabit Ethernet
StatuslampjesVoeding ▪ link/activiteit
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ opslaan en verder ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ Link Fault Pass Through function (LFP) ▪ Jumbo Frames ondersteuning ▪ ingebouwde DIP-schakeling
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 90% (niet condenserend)
Max. gebruikstemperatuur55 °C
Min. gebruikstemperatuur-10 °C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-X - SFP
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Afmetingen & gewicht
Breedte7,1 cm
Diepte9,4 cm
Hoogte2,6 cm
Massa420 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™