Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot ( MCM1110SFP ) Bekijk shops

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot ( MCM1110SFP )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Megekko.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Bij je thuis voor 91,90 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 87,95 Bij je thuis voor 91,90

Expert reviews
Consumenten reviews
6.607 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreidingsoplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen waar netwerktoegang vereist is.De gigabit glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw Ethernet-netwerk via een glasvezel backbone op externe apparaten aan te sluiten. De converter heeft een open SFP-sleuf waarmee u de door u gewenste gigabit SFP die aan MSA voldoet kunt kiezen die het best bij uw glasvezelverbindingsmodus (single mode/multimode) en afstandseisen past.Volledig compatibel met 10/100/1000Base-T Ethernet-netwerken, ondersteunt de glasvezel mediaconverter auto-negotiation om netwerken en apparaten met verschillende snelheden te verbinden aan een gigabit glasvezelnetwerk. De converter biedt veelzijdige aansluitmogelijkheden op uw bestaande netwerken en apparaten, waardoor u het gebruik en de prestatie van verouderde apparatuur kunt maximaliseren.De onbeheerde glasvezel mediaconverter heeft een standalone design met eenvoudige en snelle plug & play-installatie. Deze compacte converter biedt u flexibele installatieopties - inclusief wandmontage.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030861472
MerkStarTech.com
SKUMCM1110SFP
Algemene kenmerken
KleurBruin
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 1000Base-LX ▪ 1000Base-SX ▪ 100Base-TX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet ▪ Gigabit Ethernet
StatuslampjesVoeding ▪ link/activiteit
VoorzieningenAuto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus ▪ Link Fault Pass Through function (LFP) ▪ Jumbo Frames ondersteuning
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur50 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)5 Watt
Vereiste netspanning120/230 V wisselstroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
1 x Ethernet 1000 - SFP
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS ▪ MSA
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen)50,000 uur
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support2 jaar garantie
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte7 cm
Diepte2,6 cm
Hoogte9,7 cm
Massa200 g