Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter ( MCM1110MMLC ) Bekijk shops

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter ( MCM1110MMLC )

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter - Compacte 850nm MM LC - MM SFP ontvanger - 10/100/1000 netwerken - 550m - Glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi- Fiber Media Converter- 850nm MM LC- 550m

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Fiber Media Converter- 850nm MM LC- 550m  -  Bij je thuis voor 125,46 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 120,47
Expert reviews
Consumenten reviews
2.224 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreiding-oplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen waar netwerktoegang vereist is.De gigabit glasvezel mediaconverter is een voordelige en betrouwbare oplossing voor de uitbreiding van netwerken over kortere afstanden. De converter verbindt een Ethernet-netwerk met externe apparaten via een glasvezel backbone, waarbij de glasvezel-interface een bereik heeft van 550 m. De mediaconverter heeft een duurzame metalen behuizing, ontworpen voor een lange gebruiksduur.Volledig compatibel met 10/100/1000Base-T Ethernet-netwerken, ondersteunt de glasvezel mediaconverter auto-negotiation om netwerken en apparaten met verschillende snelheden te verbinden aan een gigabit glasvezelnetwerk. De converter biedt veelzijdige aansluitmogelijkheden op uw bestaande netwerken en apparaten, waardoor u het gebruik en de prestatie van verouderde apparatuur kunt maximaliseren.De multimode transceiver kan worden verwijderd, waardoor u de flexibiliteit krijgt om uw transceiver ook in de toekomst aan uw netwerkbehoeften aan te passen.De onbeheerde glasvezel mediaconverter heeft een standalone design met eenvoudige en snelle plug & play-installatie. Deze compacte converter biedt u flexibele installatieopties - inclusief wandmontage om ruimte te besparen.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030861465
MerkStarTech.com
SKUMCM1110MMLC
Algemene kenmerken
KleurBruin
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 1000Base-LX ▪ 1000Base-SX ▪ 100Base-TX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet ▪ Gigabit Ethernet
VoorzieningenAutomatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ Link Fault Pass Through function (LFP) ▪ Jumbo Frames ondersteuning ▪ metalen behuizing
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur50 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)5 Watt
Vereiste netspanning120/230 V wisselstroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS ▪ MSA
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen)50,000 uur
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte7 cm
Diepte2,6 cm
Hoogte9,7 cm
Massa200 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™